Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çalışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Marifet Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Körpeler” hareketi hayata geritir. Bir sene sürmesi planlanan aksiyon akılalmaz ilgili görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en mefret cahillik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağanarkaü bir sulplımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Terbiye Nazırı, Toyluk Spor Nazırı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal sorunların çözümü midein tarihlerinde ilk sefer protokol imzalatarak toplumsal mevzularda birlikte aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş dirimında birşu denli farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikanın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de tat alma organı eğitimi almıştır. Burayı da mefret bir başarıyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek birşu denli proje ve çalışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birşu denli başarılı çalışcevher imza atmıştır.
Gene millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çalışmaların sonucunda Dünyanın en mefret kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve diğer ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kellekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein benlik kaynağı olmuşlardır.
Ayrıca Kerem Hasanoğlu; birşu denli vakıf ve uluslararası yapıa, çalışmalar ve projeler konusunda hamil vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://gundempostasi.name.tr/ https://yozgatwebtasarimseo.name.tr/ https://acildurumkiti.name.tr/ https://hakkariwebtasarimseo.name.tr/ https://kaplumbagayemleri.name.tr/ Seo Fiyatları iqos fiyat İnstagram Takipçi Satın Al instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al